Filmowanie eventów i konferencji

Organizujesz wspaniałą imprezę firmową?
Nie zapomnij o przygotowaniu reportarzu filmowego z wydarzenia!

Zdjęcia to pierwszy krok. Przygotowany przez nas film z konferencji najlepiej pokaże oprawę wydarzenia i emocje uczestników!
Wykonamy dla Ciebie reportaż video z eventu firmowego bądź z konferencji w Krakowie, Zakopanem i na terenie całej Polski.

Filmowanie eventów to to coś więcej niż sucha relacja z imprezy. Pokarzemy w dynamiczny i barwny sposób przygotowaną przez Was z pietyzmem oprawę konferencji, z emocjami uczestników, dźwiękiem z zabawy, głosem prezenterów. To sposób na atrakcyjne wizualnie przedstawienie  szerszemu gronu odbiorców, zorganizowanych przez Was targów, konferencji czy eventu, które zostaną z Wami przez długi czas! W ramach reportażu, nagramy również wywiady z ważnymi osobami, profesjonalnie oświetlone, z dbałością o dobrą jakość dźwięku.

Willa Koliba
Muzeum Stylu Zakopiańskiego

Wraz z początkiem zimy mieliśmy przyjemność zrealizować spacer filmowy po Willi Koliba w Zakopanem. Film z lektorem migowym dla osób głuchoniemych 🙂

Japoński liftingujący masaż twarzy „Kobido” w gabinecie Kalanui

Zima to świetny moment na realizację filmu reklamowego, a szczególnie w przytulnym zaciszu gabinetu kosmetycznego i masażu „Kalanui” w Termach Zakopiańskich.

Stomatologia zachowawcza
w Klinice Tatra-Med

Współpraca z najlepszą kliniką stomatologiczną Tatra-Med w Zakopanem to prawdziwa przyjemność i wyróżnienie!
Zapraszamy na na krótki film o stomatologii zachowawczej.

Ośrodek wypoczynkowy „Marymont” w Zakopanem filmowany z drona

Krótki film przedstawiający Ośrodek wypoczynkowy SGGW „Marymont” w Kościelisku, zrealizowany wyłącznie przy użyciu drona.

Film reklamowy Kliniki Stomatologicznej Tatra-Med

W ramach realizacji serii filmów edukacyjnych Kliniki Tatra-Med, przygotowaliśmy materiał pokazujący proces wprowadzania implantu.

Centrum Handlowe Sukcesja w Łodzi w świątecznym anturażu

CH Sukcesja w Łodzi to jeden z serii przygotowanych przez nas filmów, ilustrujących realizację dekoracji świątecznych przez firmę MULTIDEKOR. 

Film reklamowy dla KALANUI SPA Hawajski masaż Lomi Lomi Nui

W Zakopanem nie tylko śnieg i góry. W przytulnym gabinecie masażu KALANUI, filmujemy świątynny hawajski masaż Lomi-Lomi Nui.

Video relacja z Konferencji nieruchomości PRESS Zakopane 2022

Ostatnia realizacja filmowa z konferencji poświęconej rynkowi nieruchomości w Polsce, PRESS 2022. Konferencja odbyła się w Grand Nosalowym Dworze w Zakopanem

Z serii filmów medycznych: „Osteopatia w stomatologii”

Okazuje się, że na jakość zgryzu i stan naszego uzębienia, wpływ może mieć postawa ciała i kondycja odległych mięśni szkieletowych. Film dla Kliniki Tatra-Med w Zakopanem.

Reportaż filmowy z konferencji onkologicznej w Gdańsku

Krótki reportaż video z Konferencji onkologicznej organizowanej przez firmę PrimoPro, w ramach cyklu „Program Edukacji Onkologicznej”.

Prezentacja video iluminacji świątecznej w Galerii Mokotów

Firma Multidekor to lider na rynku iluminacji świątecznych w Polsce. Przygotowaliśmy dla nich wiele filmów z najbardziej spektakularnych realizacji.

Akademia Masażu MENOS Katowice film masaż tważy KOBIDO

Akademia Masażu MENOS w Katowicach, oferuję szeroką ofertę kursów masażu. Przygotowaliśmy krótki film pokazujący japoński liftingujący masaż twarzy KOBIDO.