firma parma fotografia - słowo o nas

firma Parma Fotografia – kim jesteśmy? 

Fotografujemy z pasją i zaangażowaniem

Wykonujemy sesje zdjęciowe w Warszawie i Krakowie – poznaj nas lepiej!  

Firma Parma Fotografia przeszła długą drogę od czasu pierwszych komercyjnie wykonanych zdjęć. Nasz biznes rozwijał się przez dwie epoki – od fotografii analogowej aż po współczesną fotografię cyfrową. Świetnie pamiętamy czas, kiedy do wykonania jednego zdjęcia trzeba było przygotowywać się przez godziny, a nawet dni. 

Dziś zdjęcia robi się łatwo – wielu osobom wystarczy cyfrowy aparat i… już są fotografami. My poszliśmy z duchem czasu, jeśli chodzi o sprzęt, jednak pozostał w nas pierwiastek mocno tradycyjny.

Dzięki bogatemu doświadczeniu  – przede wszystkim w fotografii studyjnej oraz wnętrz i architektury – możemy zmierzyć się z trudnymi wyzwaniami fotograficznymi bez wybierania dróg na skróty. Tylko dobrze wykonane zdjęcie na planie zdjęciowym jest w stanie się obronić. W końcu światło, kolory i kompozycja to rzeczy, których dobre zaplanowanie wciąż odróżnia profesjonalnego fotografa od hobbysty. Parma Fotografia to dobre rzemiosło i umiejętności szlifowane od pokoleń. 

Co możemy dla Ciebie zrobić? Skorzystaj z formularza poniżej i skontaktuj się z nami – z przyjemnością zrealizujemy zlecenie w Warszawie, Krakowie lub okolicach. 

Nasza misja

Nie uprawiamy sztuki, tylko staramy się tworzyć dobre fotograficzne rzemiosło. Robimy zdjęcia wnętrz nieruchomości, biur, infrastruktury przemysłowej. Naszą misją jest dostarczenie usługi skrojonej na potrzeby naszego klienta. Zlecenie z każdej półki cenowej może być wykonane na możliwie najlepszym poziomie. 

Słuchamy naszych klientów i rozumiemy, że naszymi zdjęciami budujemy ich sukces. A satysfakcja klienta to powód do dumy również dla nas! Dlatego chcemy, by każde zrealizowane zlecenie było efektem współpracy opartej na empatii i profesjonalizmie.

Nasz zespół

Robert | fotograf

Robert

Fotograf

Fotograf z zamiłowania i rodzinnej tradycji. Najbardziej w fotografii ceni dobre rzemiosło. Pomimo ponad dwudziestoletniego doświadczenia, świetnie odnajduje się w świecie fotografii cyfrowej oraz komputerowej postprodukcji obrazu.
Prywatnie miłośnik kina, podróży bliskich i dalekich oraz dobrej włoskiej kawy.

Norman

Edytor zdjęć

Od ośmiu lat nieustannie rozwija swoje umiejętności komputerowej obróbki zdjęć. Lightroom, Photoshop i Capture One nie mają dla niego tajemnic.
W wolnym czasie niezwyciężony gracz RPG, a po wygranej bitwie – miłośnik dobrej lektury. 

Norman | retuszer

Coś ładnego tu wstawić? Muszę zapytać Gosi...

Tak! Pasek do naszego Instagrama, aha!